| TheCosmin99 a întrebat:

Salut, am descarcat astazi metin2 si se incarca packul si se opreste diract la 66 % am incercat de multe ori nu merge netu in merge asa si asa dar descarca bine cu 250 kilo pe secunda uitati si o poza http://postimage.org/image/aeiaa1och/ N-am ce-i face va rog frumos daca puteti sa ma ajutati sa rog sa o faceti!

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Ai verificat daca ai memorie? Daca nu, mutal in D.

Asa mi-a facut si mie la descarcare se opreste intre 60-69%. Il lasi in bara si peste cateva minute o sa se incarce.

Bafta!

| TheCosmin99 explică:

Da am memorie am 44 gb libera si am doar o partitie C altceva?