| Daadad a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare legata de CS.
Sunt admin de ceva timp, dar spre rusinea mea nu stiu ce insemna:timeout si drop.Am auzit de multe ori: Are ip dinamic, i-am dat timeout etc.Dar ce insemna? Si drop stiu ca e legat de redirecte, dar tot nu stiu ce insemna concret.Cineva mi-a zis: Am cumparat dropuri pentru sv x. Daca puteti sa ma lamuriti in privinta acestor doua lucruri v-as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| mustafagamer a răspuns:

Ok timeoute este un destroy dar care it misca cs prost si ai lag mult 2. dropurile sunt redirecte care te ajuta sa aduci player 3 ip dinamic este ipul dela internet care se schimba mereu daca unu it da ban se schimba ipul si intri din nou pe sv