| Pyml1 a întrebat:

Salut.Am si eu un playstation 4 si gta 5, si as vrea sa stiu cum pot face sa ma joc online? Am auzit ca e cv legat de playstation plus, lamuriti-ma si pe mine cum pot sa fac.

2 răspunsuri:
| Ponio25 a răspuns:

Salut! Da, din pacate trebuie sa iti iei Ps plus dar in afara ca poti sa te joci online mai ai si cateva jocuri gratis, Un Ps plus de un an pentru UK este 235 lei http://altex.ro/......ile-uk-ps4 sper ca te-am ajutat

| Pyml1 explică (pentru Ponio25):

Asta stiu dar nu stiu cum sa fac, eu cumpar chestia aia carcasa aia playstation plus (nu inteleg zici ca e Cd) si dupa cum procedez sa il activez sau sa il bag?