| Mada_Turcitu_1987 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare, stie cineva cand iese GTA 5 si daca apare versiunea pentru PC! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Nu s-a confirmat ca v-a aparea pe PC, dar din banii facuti in vanzarile pe console sigur o sa faca o versiune pentru PC. Pe altex acum ceva vreme era pus jocul si data era 3 martie 2014. S-a schimbat dupa ce a trecut data aia la 3 martie 2015. Dar tu poti sa te astepti sa apara tarziu anul asta sau anul viitor

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Apare pentru PC pe data de 15.03. 2015.

| JohnnyWylde a răspuns:

Nu s-a anuntat nimic oficial, nu se stie daca o sa apara GTA V pentru PC sau nu. Cu toate astea surse neoficiale sustin ca jocul o sa apara anul asta. Am vazut pe unele site-uri ca in iunie 2014 ar trebui sa apara, pe alte site-uri noiembrie 2014, sau chiar inceputul lui 2015. Inca nu se stie nimic.

| ShockWaver a răspuns:

15 Martie 2015, poate chiar Anul ăsta.