| Adee_Gabrielito_1998 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, vr sa iau un adaptor WireLess USB si vruiam sa stiu daca se poate creea o retzea wireless cu ajutorul lui sau daca ajuta doar sa te conectezi la alte retzele wireless

Si daca merge sa faci retzea wireless retzea ramane si cand PC`ul esti inchis?

1 răspuns:
| NeKuLetzZz a răspuns:

1. pentru captarea semnalului wi-fi din jurul ariei tale iti trebuie ori un adaptor ori un aparat wireless
2. retele folostie pot fi salvate, dupa ce sunt salvate o sati ramana in pc happy