| TheSeventhSin a întrebat:

Salut am si eu o mica problema legata de lol.
Deci am jucat acum ceva mult timp un meci in care era un Yasuo si nu pot sa-l gasesc si nu stiu cum sa o fac.Adica stiu cu aproximatie cum il chema dar nu am idee cum sa-l gasesc.
Am intrat pe Full Match History dar daca dau pe un rezultat si dau dupa inapoi trebuie sa dau iar in josul paginii si am jucat o gramada de meciu si jucatorul pe care il caut stiu ca jucasem pe la inceputul contului lvl 20-25 cred.
Stie cineva cum anume sa-l gasesc? poate e vreun trick sa nu mai trebuiasca sa dau scroll in jos dupa ce dau pe un rezultat pe History (pe site)
Dau funda cine ma ajut sa-l gasesc.

1 răspuns:
| Dunhill6599 a răspuns:

Salut
Intra pe https://eune.op.gg/
Scrie ti acolo numele, cauta meciul respectiv si s-ar putea sa il gasesti pe acel Yasuo