| Adrian926a a întrebat:

Salut.
am si eu o nelamurire, la gta 5 (single player) daca, cumpar o masina sau o motocicleta, ea va fi pusa in garaj, daca ma duc si o iau din garaj si apoi o pierd, sau o distrug, ea va mai fi spawnata in garaj? sau va disparea.
si daca cumpar avioane ele vor aparea in grand senora desert in hangar, apoi daca il iau din hangar si il pierd el va mai fi spawnat din nou? sau e pierdere de bani sa cumpar vehicule.
va rog explicati-mi si mie care e sistemu garajelor

1 răspuns:
| TheNexus a răspuns:

1. Da vor disparea.
2. Acelasi lucru.

Pe singleplayer e o pierdere de timp sa cumperi masini. Invata spawnurile de la avione si nu o sa ai probleme.