| Edyyyyyyy a întrebat:

Salut,am si eu o placa video nVIDIA GT630, si as vreau si eu niste setari pentru deathrun(DR) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheWhiteRipper a răspuns:

Pai tinand cont ca cs-u merge pe orice, ar trebui sa ai 200+ fps in orice situatie pe placa aia. Daca totusi vrei preformante maxime uite aici niste setari: http://www.linkmania.ro/topic/332689-setari-fps-in-counter-strike-16/

1 răspuns:
| anonym012 a răspuns:

Salut,din ce am gasit eu pe net, Deathrun este un mod pentru CS, nu-i asa? Pentru ca daca este asa eu cred ca poti sa incerci High-Ultra cu aceea placa video, din moment ce CS merge bine si pe un PENTIUM 4 cu placa integrata ar trebui sa rulezi High-Ultra, cu MINIM 40 fps. Sper ca te-am ajutat.