| Cosma0499 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema
Am minecraft si vroiam sa downloadez survival island versiunea 1.0 dar acesta nu mai este in site-ul de downloadare.
Daca ati putea sa il puneti voi pe un site si sa dati linkul...Deoarece vreau si eu sa joc...

Răspuns Câştigător
| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Sunt multe mape de surival insland pe minecreft. Daca vrei sa joci pe serverul meu PvP castle battle - surival, eventuri in fiecare zi, adauga : grigg_ionut99@yahoo.com Si pentru mate de surival cauta aici: http://www.minecraftmaps.com/survival-maps Da-mi FUNDOI :)