| Dannyy100 a întrebat:

Am si eu o problema. Am win 7 si mi-am luat Microsoft office 2007. Vreau sa schimb meniul in limba romana dar nu reusesc. Cand intru la word options si dupa la language imi spune ca limba romana este limited support. Ce as putea face ca sa il schimb in romana? Am nevoie urgent de ajutor si scuzati-ma daca am gresit categoria.

Multimesc.

4 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Pai daca spune "limited support" inseamna ca nu merge. Sau intra pe site-ul lor official si scrie un mesaj cu detalii despre problema pe care o ai cu programul asta.

Good luck.

| thed01 a răspuns:

Ai pc-ul dat in engleza tongue

| Dannyy100 explică (pentru thed01):

Si trebuie sa imi pun win 7 in romana ca sa mearga si word-ul?

| thed01 a răspuns (pentru Dannyy100):

Pe laptop-ul meu asa am facut si a mers happy