| Castielo a întrebat:

Am si eu o problema cand incerc sa copii unele programe, de exemplu Adobe flash player si multe altele, se copie pana la 99% si dupa se opresc. Chiar azi am incercat sa instalez messengerul iar si la 99% s-a blocat, cand am inchis imi zicea sa verific firewall-ul, dar eu il am inchis, nu stiu ce ar putea fi, m-am uitat peste tot si nu mi-am dat seama. Stie careva care poate fi cauza? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EricCartman a răspuns:

Hm...cred ca e din cauza windows-ului, incearca sa il reinstalezi.Si sa opresti automatic updates iar firewall-ul lasa-l pornit.