| mariuscristi1993 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu cheat engine 6.3
Am incercat sa bag bani pe Dice Venture am reusit dar doar imi apare acolo ca am banii nu ii pot folosit astept rpd...si pe id maryus_cristi93

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Cheat Engine doar mareste suma, dar nu ca sa o poti folosi, doar asa de figura

| mariuscristi1993 explică (pentru HardCore7750):

Aha....si crezi ca ai idee de unde pot face rost de un hack ceva pentru dice venture?

| HardCore7750 a răspuns (pentru mariuscristi1993):

Nu exista Hack calumea pentru trisat mai ales de care sa iti dea bani, dar mai bine joaca corect, e mai frumos