| loveemaema a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu laptopul. imi da blue screen cu eroarea unmountable-boot-volume (***STOP :0x000000ED ). stiti cumva ce as putea face. am incercat tot. si degeaba. imi spune intr-un tutorial sa intru in command prompt din safe mode. dar problema este ca nu imi intra in safe mode. cand ii dau safe mode imi da black screen. ma puteti ajuta va rog.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Reinstaleaza windows.nu ai ce face altceva.

| loveemaema explică (pentru express11):

Nu merge sa bag windowsul. cand il bag imi apare bara de loading si imi da black screen apoi se vede decat cursorul