| raresbrd a întrebat:

Salut am si eu o problema cu metin2 ro la auto patch imi da o eroare faild to decompress error -4 ce pot sa fac la instalat din nou dar tot asa.folosesc net de la vodafone sa fie vreo problema asta?

2 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

Nu. e cv ciudat ca iti zice asa big grin reformateaza daca ai PC sau daca ai laptop nu stiu ar trebui sa iti mearga ca e cu windous7... daca nu, eu iti sugerez sa mergi pe forum la Contact Suport si sa vorbesti cu GM! o sa-ti raspunda!winking bafta. funda? big grin

| IonuTzIonut a răspuns:

O problema gigantica dupa mine. Pentru ca netul de la Vodafone este foarte incet, si nu are putere sa descarce patchurile de la Metin2 Ro. Ca sa rezolvi problema ia-ti net de la RDS sau UPC... CLICK.NET