| aalexutza35 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de fiecare data cand intru sa ma joc pubg pe telefon dupa ce intru in meci se face ecranul negru si apoi imi apare ecranul principal sau cel cu aplicatii. I-am dat backup apoi resetare si face la fel, precizez ca am un note 4

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poate telefonul tau nu suporta aplicatia sau poate jocul are erori care il fac sa se opreasca instant. Daca cerintele hardware si software nu sunt indeplinite, nu poti spera ca va rula pe telefonul tau.

| aalexutza35 explică (pentru dannyel86):

Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Descarca jocul acesta gratuit de pe alte surse. Din cate inteleg, are mai multe versiuni.
Incearca sa nu rulezi chiar ultima actualizare, pentru a verifica daca poate fi jucat totusi pe dispozitivul tau.
https://apkpure.com/pubg-mobile-android/com.tencent.ig

| aalexutza35 explică:

In decembrie mergea jocu inainte sa se strice bateria si dupa i am dat resetare la telefon si de cand cu bateria asta nou ma scoate