| madutuuu a întrebat:

Salut am si eu o problema de vreo citeva zile am incercat sa bag aidiuri in lista de mesenger dar din pacate nu a mers imi dadea o eroare. Nu stiu de ce daca puteti sa ma ajutati ajutati-ma va rog mult.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO! MESSENGER - NU pot adauga prieteni in lista ->>> Then was an error in the server while trying to add a contact. Please try again.
Sterge toate contactele CARE nu au raspuns la cererea ta de prietenie si apoi incearca din nou.
Daca tot nu iti merge, inseamna ca Yahoo ti-a blocat posibilitatea de a mai adauga prieteni pe o anumita perioada.
1.Cei carora le-ai dat add pe noul id, marea majoritate nu au acceptat(sau chiar toti)
2.Rezultatul, yahoo ingheata posibilitatea de a mai adauga, deoarece ei il considera SPAM
3.Nu stiu cand iti da drumul, pe facebook, dupa 2 zile.
Cand vei fii "dezghetat", enjoy
NU are rost sa te alarmezi, este doar o masura de securitate impusa de Yahoo.