| SubZeroo a întrebat:

Am si eu o problema in metin2 cu switchbot-ul meu folosesc pandmak v3.0.0.5 pe un sv de metin foarte popula dar intru in injector porneste hack-ul pun bonusurile dorite dar cand dau start nu imi schimba bns este de la mine, este de la switchbot sau de la server? Va rog ajutati-ma! Dau FUNDAlove strucklove struck

1 răspuns:
| bogdan9816 a răspuns:

Buna.Si eu folosesc acelasi switchbot.Deci pui bonusurile si dai start si nu schimba.Ai dinalea de schimbat bonus in inventar? daca nu le ai nu are cum sa mearga. Si bonusuri pe itm pe care vrei sa le modifici. Sper ca te-am ajutat.