| DariusB1998 a întrebat:

Salut, am si eu o problema
Joc cs de catva timp, mi se vede foarte urat, asa in patratele (pixelat) am incercat sa-l fac de acolo de la video dar tot asa naspa mi se vede crying
E de la placa video? sau ce are? la mai multe jocuri mi se vede asa
Va rog sa-mi si explicati care stiti, cum sa-l fac happy
Dau funda+vot cine ma ajuta, multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Posibil sa rulezi pe modul de rendare software, vezi daca poti schimba modul de rendare pe open gl din options>video>renderer> open gl.

| DariusB1998 explică (pentru Zangetsu):

Nu ma lasa sa-l schimb, doar software merge

| left4dead2 a răspuns:

Daca e instalat in Disk C baga-l in D sau E depinde care il ai

| faccadavre a răspuns:

E de la placa video sau s-ar putea sa iti fii stricat monitoru, schimba placa video sa vezi daca merge si in legatura cu cs cauta cs 1.6 lan sau carbon astea merge foarte bine.