| 2byEnd a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema... mi-am facut un server de metin2 privat, tot mi-a mers am pus ratele, m-am facut GM, asa nu asta conteaza. Eu pot sa ma conectez pe serverul meu dar ceilalti jucatori nu pot sa intre... le da eroare la conectarea de server, ce pot sa fac? de la ce face asa? pls un raspuns

1 răspuns:
| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Ai ip 100? daca da, trebuie ip normal, am si eu un sv privat si imi dadea aceeasi eroare. sper ca te-am ajutat, papa