| 2byEnd a întrebat:

Salut,
Am si eu o intrebare, mi-am facut server de metin2 privat, m-am facut gm.am pus tot ratele, si altele. Dar nu asta este intrebarea.intrebarea mea este de ce cand ma conectez eu pe serverul meu imi merge iar cand se conecteaza ceilalti nu le merge? au scris si in mc. txt ip cu. 100 care l-am dat. deci de ce le da eroare la conectare? pls sa imi raspunda cineva

2 răspunsuri:
| oollyyoo a răspuns:

Nu trebuie ip.100 trebuie ip simplu daca vrei te ajut eu cu sv! ti-l fac eu super tare happy contact: oollyyoo@yahoo.com big grin laughing

| oollyyoo a răspuns:

Trebuie ip simplu nu.100! De aceea nu merge. daca vrei sa iti modific eu la sv tot ce trebuie sa iti aduc jucatori etc... contact: oollyyoo@yahoo.com