| NuConteaza26 a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Mi-am luat de curand Assassin's Creed 3 si merge perfect dar la primul auto save cercul ala de auto save se invarte intr-una ca si cum ar salva si nu se mai opreste si daca dau quit dupa ce ma joc si incerc a doua zi sa intru pe progresul meu trebuie sa o iau de la 0, mai pe scurt imi arata ca salveaza dar nu salveaza. Cum rezolv sa pot salva progresul?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cand ii dai drumul da click dreapta pe iconita si pe run as administrator.