| adiedge a întrebat:

Salll. de curand mi-am luat assassins creed broterhood si cand intru in el se aude, merge tot dar nu se vede.
Funda la cel care stie ce problema am si care stie cum s-o rezolv

9 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

E din cauza placi video cel mai probabil. incearca sa rulezi jocu cu rezolutia cea mai mica.

| adiedge explică (pentru Jameson):

Si cum il dau?

| Jameson a răspuns (pentru adiedge):

De la setari din joc la optiunea video sau graphic la rezolutie. Nustiu sigur unde ca eu nu am jocu. Stiu in general ce probleme pot aparea.

| MITZANUL a răspuns:

Dai cautare la fisierul ACBrotherhood.ini, il deschizi cu notepad si schimbi acolo setarile. Inainte de asta sa faci o copie la fisier, sa o ai "in caz de".

| adiedge explică (pentru MITZANUL):

Si unde il gasesc

| adiedge explică (pentru MITZANUL):

Deci... unde-l gasesc su cum fac, ca am windows xp... si ce rezolutie sa dau>>>

| MITZANUL a răspuns (pentru adiedge):

Start > search (cautare) > all files and folders, bifezi sa caute si fisierele ascunse si dai copy paste la " ACBrotherhood.ini " (fara ") Cand il gaseste ii dai open with si alegi notepad. La rezolutie poti sa pui 1024x768, sa dezactivezi antialiasing, etc.

| adiedge explică (pentru MITZANUL):

Si unde e casuta de foldere ascunse sau zi-mi cum se numeste

| MITZANUL a răspuns (pentru adiedge):

La More advanced options.