| Eu_Alex_1997 a întrebat:

Am o mare mare dilema. Mi-am luat de curand Assassin`s Creed 3, am jucat cam 10% din joc, si nu mi s-a salvat nimic. Am mai jucat inca odata si tot nimic. Din cate stiu se salveaza automat, dar mie nu imi merge. Cum pot salva? FUNDA:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la options si ar trebui sa dai la ceva gen In-game,sau game options, si acolo ai autosave, si daca este pe off, il dai pe On, si dupa aia gata!

| Eu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge. Probabil ca este ceva`n neregula cu jocul meu. Este cel bun dar l-am luat de la Catalyst pentru ca cel de la Nvidia nu imi merge pur si simplu, e mai complicat cu el. Ps : Am mai avut jocul odata si l-am terminat. Please help me!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

In situatia asta chiar nu stiu, scuze.