| Zendor7k a întrebat:

Am si eu o problema sper ca ma puteti ajuta.Deci sa incepem joc metin2 ro.( nu mai specific server). Deci stau cam 3-5 min on pe server si ma scoate automat.Intru iar si iar ma scoate.Am incercat sa reinstalez si sa dezinstalez jocul dar nu merge.Am incercat si cu un starter insa face si la fel. Vreo idee ceva?(funda celui mai bun raspunshappy

4 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Poate ai folosit vreun hack ceva mai demult si asta afecteaza.Si de ce nu merge dezinstalat? Dai restart la pc intrii in folderul cu metin2 ro si il dezinstaleziwinkingDaca nici asa nu merge si tii foarte mult sa joci reinstaleaza windowsul da o sa mearga dezinstalat dupa un restart crede-ma ca am patit la fel.

| Zendor7k explică (pentru KameliaFrumusika):

Nu m-ai inteles... merge dezinstalat dar il dezinstalez si cand il instalez din nou intru un joc si face la fel

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru Zendor7k):

Probabil de la vreun keylogger ceva primit sau hackuri folosite mai demult am patit-o si eu da acum am bagat windows 7 si merge si m-am si lasat de metinstraight face totusi reinstaleaza windowsul baga xp daca nu ai ca ala e cel mai bunwinking.Da si tu o funditalaughing daca vreipuppy dog eyes

| Zendor7k explică (pentru KameliaFrumusika):

Eu joc metin din placere nu joc ca un obsedat stiu ca daca joci pe ro e pierdere de timp pierderea prietenilor si pierderea a foarte multi bani. si nu o sa reinstalez windous am gasit ce sa fac... trebuia sa intru in joc cand ma scoate inchid jocul astept 5 min porensc iar starterul si functioneaza, mersi oricum pentru raspunswinking