| Sergiu1Balan123 a întrebat:

Salut am si eu o problema vreau sa mut dupa google play pe ios prin game centre cand dau link device si bag condul imi apare ce se vede in poza https://m.imgur.com/a/UoPSI

1 răspuns:
| Alin_Badea_1999 a răspuns:

Ar trebui sa conectezi IOS La pc si dai pe computer si o sa iti apara acolo modelul telefonului dai pe el apoi pe application cauti clash royale Si dai pe Allow Permissions to the Google acount o sa iti ceara reset la tel si pc (adicase vor stinge si se vor aprinde) Apoi deconectezi Telefonul te duci pe clash royale si bagi contul
Daca asta nu merge inseamna ca atunci cand ai Facut contul gogle l-ai setat numai pe Android Trebuie sa iti faci cont de Icload si bagi acolo contul Gmail al taU fUNDA