| Nestiutorulnou a întrebat:

Cand dau swipeup, imi apare asta:
https://m.imgur.com/a/KqPRcb5
De ce? Si ce pot face?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

La cate aplicatii instalate ai, mi-e greu sa-mi dau seama ce petarda ai instalat ca sa apara acel meniu.
Care-s ultimele aplicatii instalate? Mie-mi suna ca aplicatia respectiva are treaba cu "Wi-Fi gratuit".

| Nestiutorulnou explică (pentru LPCTSTR):

Sincer sa fiu, nu stiu care sunt.
Dar nu am instalat nimic cu "Wifi Gratuit".

| LPCTSTR a răspuns (pentru Nestiutorulnou):

O resetare la setarile din fabrica ar face curatenia mult necesara telefonului.

| Nestiutorulnou explică (pentru LPCTSTR):

Am dat la resetari de i-a venit spume.O vreme nu mai aparea chestia aia, insa aparea dupa ce instalam o aplicatie.Acum am instalat numai de pe Google Play si degeaba, vad.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Nestiutorulnou):

Pai, ce aplicatie introduce meniul ala?
Ori, poate este un malware. Daca nu obtii rezultate, du-l intr-un service si cere sa-l re-flash-uiasca, sau ceva sa rescrie de tot memoria flash, cu tot cu sistemul de operare, sa scapi de malware.

| Nestiutorulnou explică (pentru LPCTSTR):

Mai degraba cred ca e malware, nicio aplicatie nu "pomeneste" nimic despre acest meniu...