| Daniel_Iulian_2002 a întrebat:

Salut, am si eu probleme. Am un server de Sa-mp si vreau sa fac rost de cateva comenzi pentru admini, playeri care sa le pot baga in gm nu prea ma pricep asa bine la scripturi si din astea, dar daca poate sa ma ajute cineva cu niste comenzi. Ip server: 193.84.64.54:7777

5 răspunsuri:
| Andreii002 a răspuns:

Depinde ce gamemode ai. Poti afla comenzile folosind [/ah]. Avand in vedere ca nu ai precizat ce fel de gamemode ai (Freeroam/RPG/ROLEPLAY/CLANWARS/etc) nu prea te pot ajuta. Fiecare are comenzile lui.Lasa aici in sectiunea de comentarii ce fel de gamemode ai ca sa te ajut.

| Daniel_Iulian_2002 explică (pentru Andreii002):

Gm de Trucking

| Daniel_Iulian_2002 explică (pentru Andreii002):

Am gamemode de Trucking

| SorinBOSS123 a răspuns:

Ce fel de comenzi?

| Daniel_Iulian_2002 explică (pentru SorinBOSS123):

Gen : fuelall, getgift, din astea dar pentru un gm de Trucking