| omega20024 a întrebat:

Salut, am si eu un laptop cand l-am cumparat la cerinte am vazut ca ar avea un processor de 2.66 si cand am verificat in propietati folosea doar 2.16 si jocurile merg foarte greu.Este posibil sa fac vreun boost sau ceva sa foloseasca 2.66 ghz?

5 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Depinde de ce procesor este vorba.Am nevoie de modelul exact, nu de GHz.

| omega20024 explică (pentru AdreAdre):

Este un procesor Intel Pentium Qoad core

| AdreAdre a răspuns (pentru omega20024):

Imi trebuie modelul exact deoarece Pentium Quad Core sunt multe. Descarca CPU-Z, poate iti zice in program numele procesorului.

| omega20024 explică (pentru AdreAdre):

Intel pentium quad core processor N3540

| omega20024 explică (pentru AdreAdre):

Intel Pentium quad core processor N3540