| Vaallyy999 a întrebat:

Am ultimul update la Java si Minecraftul tot se misca sacadat, ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ți-ai făcut Windows Update-urile și ți-ai instalat driverele? Dacă nu, poți încerca asta. E bine să le ai instalate, mai ales dacă ești un gamer. Altceva nu mai știu... Să dai setările jocului pe cel mai Low? Sper să îți folosească!

| justpatrick a răspuns:

Ce calculator ai (cât ram are, ce memorie, ce procesor, placă video etc.)

| Vaallyy999 explică (pentru justpatrick):

Asus, Intel Pentium CPU B940 2GHz, RAM 4 GB, 64 Bit, HDD 500 GB, placa video Radeon Graphics HD 670M 1GB