| Razvan1290 a întrebat:

Am un buget de 2000 lei si vreau sa îmi iau o placa video rami si un ssd, mentionez ca am procesor amd phenom ii x4 955
Ce imi recomandati?
(Il vreau sa filmez jocuri)

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Iti trebuie procesor puternic pentru a inregistra ce se intampla pe ecran.
Iti recomand un procesor Intel, macar i5 din familia Haswell sau Skylake.

Daca nu vrei alt procesor, o sa trebuiasca sa inregistrezi la calitate mai slaba sau la rezolutie mai mica pentru a putea face fata procesorul.