| ionutr98 a întrebat:

Salut am un calculator cu acest sistemtongueentium Dual- Core CPU e5300@2.60GHZ 2.59GHZ
2,00 GB
Nvidia GT440
32-bit Operating System
Intrebarea mea este: Imi merg jocurile mai "evoluate" mai noi? Eu as spera sa imi mearga Assassin's Creed 3 Sau Gta 5...
Multumesc! FUNDA! FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Nu sunt sigur cat si cum o sa iti mearga..iti vor merge jocurile ca saints row dar iti trebuie altceva pentru a rula Call of duty M.W 3, S.T.A.L.K.E.R call of pripyad, battlefield 3 sau black ops...am avut un asemenea sistem pana de curandthinking doar ac folsea un ATi dar problema reala e puterea de procesare...nu iti fa griji ca o sa te poti juca dar nu la rezolutii High-end si nu jocuri chiar 2011

| ionutr98 explică (pentru geo675):

Ms de raspuns si imi merg foarte bine jocuri avand in vedere ca am incercat si unele merg chiar la High-settings ca de exemplu Mafia 2 sau Assassins Creed Brotherhood si Revelations sau GTA4.Ms mult de tot.

2 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Inca nau aparut jocuri de care zici tu dar astea car au aparut acum de exemplu Saints Row 3 iti merg.