| Andrewe a întrebat:

Salut,am un calculator mai vechi pe care am pus windows 7, totul bine, s-a instalat dar nu booteaza.Am incercat si pe un calculator mai nou si merge bine. Acum intrebarea mea :ce componenta sa schimb la el sa poata boota windows 7? Am facut upgrade la ram.procesorul e 2.3 iar placa video e integrata.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am un calculator mai vechi pe care am pus windows 7" - ce avea anterior, sigur "merge", ai verificat?

apoi vb despre ce componentă...