| 50deBANI a întrebat:

Am un canal de gaming pe Youtube. Imi ziceti va rog ceva jocuri la care lumea s-ar uita.
Sunt inca la inceput cu canalul, dar vreau sa postez diferite gameplay-uri la diferite jocuri. :D
https://www.youtube.com/channel/UCUNYzpOk_mWPnOLNNcuAJkg

Funda!

2 răspunsuri:
| StefanutzDz a răspuns:

Minecraft ...Assassins Creed. GTA, Prototype, Outlast, Counter Strike(videouri cu headshoturi..sau altele) League of Legends Atat stiu. Sper ca ti-am fost de folos

| RaiN47 a răspuns:

OutLast, Amnezia, nu stiu ceva horror la care lumea sa rada de tine... crede-ma merge laughing