| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un cont pe drakensang de 42 (aproape 43), si m-am plictisit de el, vreau sa-l dau la schimb pe un alt cont, minim 35 dar cu stiinta avansata, ce-i ce sunt interesati contactati-ma pe skype: Plesaitshere
(Special magician doresc)

2 răspunsuri:
| CeltiCraiN2 a răspuns:

Buna da add la drakensang22@yahoo.com pe mess, am eu conturi care te-ar putea interesa, ce-l mai slab pe care il am e un war la q3 full legendar sau unic care are 22 la stiinta, am si mai bune, vedem pe mess.