| AndreiBaciu a întrebat:

Salut am un cont pe steam si am doar Euro Truck-ul si cand imi iau un joc piratat si daca e si pe steam de exemplu Construction Simulator 2015 cand il i-au il instalez si dupa cand dau sa intru in joc imi intra pe steam ca pot sa il cumpar. Ce pot fac?

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

Sa il cumperi, asta e tot ce poti sa faci, Steam-ul a detectat jocul ca fiind Piratat, deci nu poti sa il joci doar daca il cumperi. Sau cauta "Crack" la orice joc pe care il scoti si il joci fara steam apoi.