| Chimanicu a întrebat:

Salut,am un laptop Acer 512 es1 luat acu un an si cand l am luat avea windows 8.1 prestabilit, acu o saptamana i mi facea figuri si am incercat sa l formatez nu am windows 8 dar am gasit 7 cand vreau sa l instalez merge pana la sfarsit si la complete your instalation asa ramane nu mai continua instalarea si cand dezactivez secure mode i mi da o eroare la sfarsit ca e ceva corupt in windows,pe alte pc uri merge acel windows, ma ajuta careva?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Chiar daca unele pc-uri nu recunosc acea eroare iar laptopul il vede, asta nu inseamna ca laptopul e de vina happy Cauta un alt windows si sa vezi ca va merge fara probleme! Bafta!