| CredCasuntExtraterestru132 a întrebat:

Salut! Am un laptop Asus e410MA cu o problema. Mai precis sta pornit numai atunci cand este conectat la incarcator, iar cand il scot se opreste brusc fara nici un avertisment de baterie descarcata sau ceva, mentionez ca atunci cand il bag in priza se aprinde mai intai ledul alb pentru 3-4 secunde, dupa care se aprinde in culoarea rosie si ledul palpaie...iar pe ecran imi arata baterie100%. Ce pate fi?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"un laptop Asus e...sta pornit numai atunci cand este conectat la incarcator...Ce pate fi?"

bateria e gata/kaput/finished