| Iulian_Pavaloaia_1994 a întrebat:

Salut am un laptop DELL si cand trebuie sa-mi fac un server de minecraft spune sa apas F10 si nu merge

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Primesc funda? Langa raspunsul meu in dreapta ai o funda, pe care scrie Declara Raspunsul castigator, pentru a informa site-ul ca ai gasit un raspuns folositor la intrebarea ta. O zi buna!

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Pe butoanele F1, F2, etc. are niste functii? (volum, luminozitate etc.) Daca da, cand vrei sa apesi pe acele taste, trebuie sa apesi in acelasi timp si pe o tasta Fn. Cauta o tasta care se numeste asa. De exemplu, ca tasta F10 sa nu faca functia pe care o are, apesi Fn + F10, cand vrei sa faci serverul de Minecraft.

| Iulian_Pavaloaia_1994 explică (pentru YoChriss):

Multumes! merge acum

| Iulian_Pavaloaia_1994 explică (pentru YoChriss):

Sti din intamplare un site de unde pot sa iau android pentru Samsung star 1 sa fie gratis

| YoChriss a răspuns (pentru Iulian_Pavaloaia_1994):

Nu se poate pune Android pe telefoanele fara Android, pentru ca cele care au Android, sunt facute pentru el din fabrica, si sunt mult mai performante decat cele obisnuite.

| YoChriss a răspuns (pentru Iulian_Pavaloaia_1994):

Primesc funda? Langa raspunsul meu in dreapta ai o funda, pe care scrie Declara Raspunsul castigator, pentru a informa site-ul ca ai gasit un raspuns folositor la intrebarea ta. O zi buna!