| EdyFcsb a întrebat:

Salut.Am un laptop mai vechi cu win 7.Are 2gb, 2ghz procesor si 780 placa video.Ce jocuri pentru el imi recomanda-ti? Fara CS, Metin si de astea.

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Depinde si din ce categorie iti plac...
Asa sunt multe carear putea sa iti ruleze.
De cati GB / MB ai placa video?
Crysis, GTA San Andreas, World of Tanks, NFS Most Wanted, Euro Truck Simulator 2, Test Drive Unlimited 2, League of Legend ( totul low ), Dota 2, Starcraft, Age of Empire, Company of Heroes, Men of War, Combat Arms, Fifa 12, Sims 3 / 4, Dead Island Epidemic, Transformice, Minecraft, Cities XL, SimCity, sunt foarte multe laughing
Acum depinde si ce genuri iti plac

| EdyFcsb explică (pentru Kreefy):

780 are placa video