| RăzvanSTO a întrebat:

Salut, am un laptop si nu prea gasesc ce sa ma joc pe el. Componente:
Procesor: Quad-core 2.2 ghz, 2.5 ghz ( turbo )
Ram: 4GB
Placa video:
- integrata: 512MB r5 radeon
-dedicata: 2GB r5 graphics m330
Hard: 500GB
Va rog sa-mi spuneti daca stiti, ofer funda!

1 răspuns:
| iSketyZ a răspuns:

Daca ai cont de steam poti sa cumperi/descarci jocuri gratuite, dar daca te uiti mai jos vei gasi specificatiile poti sa incerci Gta 4, San andreeas, Team Fortress 2, Cs Go, Minecraft, Serious sam 1, 2, 3 The second encounter, Cs 1.6, Cs-Nexon zombies, NFS most wanted, NFS carboon, quaqe 1, 2, 3, Doom 1, 2, 3, Unreal tournament si altele.
Sper ca te-am ajutat! Mult noroc!