| luKian24 a întrebat:

Am un mp3 micut deala albastru fara ecran doar cateva butoane si crie KAGI TECH pe el problema e ca nu stiu cum sa il incarc.Am cablu de date la el si cu ala sa il incarc dar nu se incarca nu tine mai mult de 2 3 melodii deci cum trebuie sa fac sa il las on sau off cand il bag in unitate?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-l lasi Off cand il incarci dar parerea mea este ca-s duse bateriile (acumulatorii). Cineva care se pricepe sa-l verifice.