| Iacob_Vasile_1976 a întrebat:

Salut.Am un PC si vrau sa stiu ce componente sa cumpar ca sa il duc la capacitati maxime(am o placa de baza HP compaq 6005 pro) Multumesc

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Degeaba il duci la ''maxim'', un pc considerat mediu din anul 2008 va fi mult mai bun decat ce ai tu, nu merita sa mai bagi niciun ban in el

| Iacob_Vasile_1976 explică (pentru bogdan324):

Si atunci ce pc sa-mi iau dar care sa nu ma usuce la buzunar?

| bogdan324 a răspuns (pentru Iacob_Vasile_1976):

Depinde ce inseamna la tine asta, depinde ce vrei sa faci pe el

| Iacob_Vasile_1976 explică (pentru bogdan324):

Gaming

| bogdan324 a răspuns (pentru Iacob_Vasile_1976):

Ce vrei sa joci mai exact si cat ai bugetul

| lpavel a răspuns:

Placa de baza e jalnica! Nu merita sa mai pui bani intr-un asemenea pc! Oricum daca acum nu ai bani de un alt pc poti cumpara pentru pc-ul care-l ai acum un SSD care va imbunatati foarte mult pc-ul si va fi bun si pentru urmatorul pc asa nu vei arunca niste bani la cos. Bafta!