| davyj430 a întrebat:

Salut,am un ps3 slim si il conectez la un tv Panasonic viera care cred ca e din 2008(tv-ul) si se vad urat jocurile, in assassins creed 2, 3, 4, rogue si in nfs si call of duty se vede cerul pixelat, am dat ps3 la 720p, 1080p am activat si dezactivat unele setari dar degeaba, imi trebuie un tv 1080p modern sau care e faza? In assassins creed black flag cand dau sa vad toata nava se vad dungi asa pe ecran ca un fel de curcubeu, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca o rezolutie mai mica, incearca cu un alt cablu HDMI!

| lpavel a răspuns (pentru lpavel):

Daca nu merge ai probleme cu mufa de la ps3 sau tv! Vezi daca conectezi tv-ul cu acelasi cablu de la ps3 la alt dipozitiv daca functioneaza bine, asa vei afla care mufa e defecta sau daca cablul e bun...