| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung C3010, care nu are cablu de date original, asa ca am luat unul de la un coleg care are tot samsung dar alt model(touch screen), si am bagat cablul iar pe telefon imi apare : "Cablu de date atasat." si se aud si acele sunete in boxe ca atunci cand bagi stik sau altceva, dar nu mi-l instaleaza(hardware-ul). Si nici acea iconita in My Computer in care intrii in memoria telefonului ca sa copi date nu-mi apare. Un sfat sau ajutor va rog!

1 răspuns:
| Un1kuL a răspuns:

Poate nu ai instalat toate driverelewinking sau nu e compatibil cablul de date