| Cosmyn100 a întrebat:

Am un Telefon Samsung Touch screen. cum pot pune pozele de pe el pe calculator? si de pe calculator pe telefon?
deci am bagat cablu de date si tot nu imi apare nimica in my computer nimca? va rog explicati-mi frumos si incet sa inteleg

2 răspunsuri:
| chrystyan21 a răspuns:

Nu ai un cd al telefonului care sa contina un program al telefonului care trebuie instalat in calculatorul tau pentru a putea citi telefonul?

| XxAlexandruxX a răspuns:

Iti trebuie PC Suite cand ai luat tleeofnul de la magazin ai primit cu el un CD nu? Daca ai primit instleaza ce e pe el si o sa poti transfera date, daca l-ai luat la mana a doua cauta pe net Samsung pc suite funda?