| Zake a întrebat:

Salut, am un server de minecraft hostat. Am bagat serverul pe ultima versiune, iar acum nu imi porneste serverul. Intru in FTP si dau start. Cand intru pe sv e off. Cum pot seta in asa fel ca FTP sa-mi deschida START-ul la serverul de minecraft.

2 răspunsuri:
| Alex1 a răspuns:

Nu ma prea pricep la servere hostate, dar stiu sa le moderez etc....intelegi tu, tot ce nu stiu e cums a il hostez de la no-ip fara bani, lasa idu tau de mess in mesaj si mai vb.wave

| danyd2 a răspuns:

Ale1 laughing Nu ai cum sa hostezi un svr pe no -ip laughing Nu te mai lua dupa astia de pe net laughing
Zake Daca e hostat legal cere suportul hostuluiwinking
Funda happy?