| Prigoreanu_Denis_1997 a întrebat:

Am un server de minecraft si sunt la inceput...Niste hack-eri au intrat si au distrus totul... aveti idee cum pot reseta mapa sa fie cum era inainte?

3 răspunsuri:
| Apostol_Marian_1999 a răspuns:

Da eu am avut servere! consola e online daca da e mai simplu! intri si stergi datele de pe sv si il refaci de la 0 si probabil nu ia avut protectie pusa cu World edit deoarece au putut sparge

| Prigoreanu_Denis_1997 explică (pentru Apostol_Marian_1999):

Auzi..mai am o intrebare...Am rezolvat problema cu mapa.dar acum. nu mai pot s-a deschis serveru pentru ca imi da o eroare Broken Pipe. sti cum sa o rezolv?

| Apostol_Marian_1999 a răspuns:

Nu stiu ce sa sp intra te rog la mine si raspunde-mi la o intrarea cu crash poate stii plz