| gamesu a întrebat:

Am un server metin (prin hamachi), client cu mc.txt si nu stiu ce trebuie sa bag la mc.txt. Trebuiesascriu ip de la hamahi sau ip hamachi.100 Dau funda cel maibun raspuns si cel mai rapid!

Răspuns Câştigător
| Legendaru a răspuns:

Salut, trebuie sa bagi IP hamachi cu finalu.100, exemplu IP e 5.75.75.45 tu bagi 5.75.75.100. Daca e sa-l dai la un prieten de al tau la mc.txt la el trebuie sa fie IP tau de la hamachi fara terminatia.100. Sper ca te am ajutat cu ceva.