| Shiatat a întrebat:

Am un telefon LG KP502 si vreau sa adaug jocuri pe el. Puteti sa imi spuneti cum adaug un joc?

1 răspuns:
| Alecu53 a răspuns:

Eu am avut kp501 si (daca ai card de memori o sa fie mai simplu)luam jocurile si le puneam pe card mai exact in altele sau others, apoi apasam pe ele si le instalam(cardul trebuie sa fie in telefon) da daca vrei jocuri cam pentru telefonul tau cauta jocuri gen 240x400 sau 400x240 depinde cum vrei sa le joci