| Dumbraveanu_Daniel_1990 a întrebat:

Salut.Am un xbox 360 cu minecraft.Pot juca online de pe xbox cu cineva care se joaca pe telefon? Am nevoie si de xbox live gold? Plssss dau funda!

Răspuns Câştigător
| NuSpargConturi84 a răspuns:

Da te poti juca cu cineva minecraft tu de pe consola el de pe telefon.Iti trebuie si xbox live gold.Tu faci un server(trebuie sa fi conectat la contul tau de xbox)prietenul tau se conecteaza si el de pe telefon pe contul lui de xbox. Ii dai ip-ul serverului si gata.

PS:Imi dai si mie te rog o funda(am stat 10 minute sa scriu raspunsul)